E, Memphis Home 5 Min From I240W

Belangrijkste voorzieningen

  • 111 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    3-slaapkamer E, Memphis Home 5 Min From I240W appartement ligt op loopafstand van 25 minuten van het Audubon Park en heeft privé-autoparkeren voor degenen die met de auto reizen. Het appartement van 111 m² ligt op afstand van 2 km van de My Big Backyard at Memphis Botanic Garden.

    Dit 1-badkamer appartement is op 10-minuten rijafstand van de Dixon Gallery & Gardens te vinden. Op afstand van 7 km van E, Memphis Home 5 Min From I240W appartement vindt u het Kindermuseum van Memphis.

    Bij dit appartement zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    E, Memphis Home 5 Min From I240W appartementen bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Deze accommodatie is op 5 km van Memphis Internationaal luchthaven.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00

    Kameropties bij E, Memphis Home 5 Min From I240W

    Bij dit appartement zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    E, Memphis Home 5 Min From I240W Kamer foto E, Memphis Home 5 Min From I240W Kamer foto E, Memphis Home 5 Min From I240W Kamer foto E, Memphis Home 5 Min From I240W Gangen foto E, Memphis Home 5 Min From I240W Kamer foto E, Memphis Home 5 Min From I240W Andere info foto E, Memphis Home 5 Min From I240W Toiletten foto E, Memphis Home 5 Min From I240W Kamer foto E, Memphis Home 5 Min From I240W Kamer foto E, Memphis Home 5 Min From I240W Wastafels foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 111 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij E, Memphis Home 5 Min From I240W

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van E, Memphis Home 5 Min From I240W

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van E, Memphis Home 5 Min From I240W appartement?
      De grootte van E, Memphis Home 5 Min From I240W appartement is 111 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    E, Memphis Home 5 Min From I240W